praskie Dni teatru 2024

W tegoroczną 4. edycję Festiwalu Praskie Dni Teatru włączyły się praskie teatry wśród nich: Teatr XL, Teatr Oratorium, Teatr Baj oraz Mazowiecki Teatr Muzyczny im. J. Kiepury. Grupy teatralne przygotowały z tej okazji 8 spektakli. Znalazły się tam zarówno sztuki dla dzieci, jak i komedie oraz dramaty skierowane do starszej publiczności. Każdy miłośnik sztuki znalazł coś dla siebie. Spektakle, które zagraliśmy:

19.03.2024
„Zbójcy, jędze i inne szachraje – dla dorosłych baje”, Amatorska grupa teatralna seniorów przy Teatrze XL

20.03.2024
„Nieświeży oddech jutra” – makabreska, Szkoła Metod i Technik Aktorskich (SMiTA) przy Teatrze XL

22.03.2024
„Pełnia w skorpionie” – komedia kryminalna, Teatr XL imienia Artystów Zaangażowanych

22 i 23.03.2024

Linki do artykułów:
Warszawa Nasze Miasto
Mazowiecki Teatr Muzyczny im. J. Kiepury

fotorelacja praskich dni teatru 2024 senioritas

„Zbójcy, jędze i inne szachraje – dla dorosłych baje”